شرط جدایی شهباززاده از استقلال مشخص شد؟

شرط جدایی شهباززاده از استقلال مشخص شد

معاون باشگاه استقلال گفت که سرمربی این تیم تصمیم می‌گیرد چه بازیکنی از جمع آبی‌پوشان جدا شود و چه بازیکنی به این تیم بپیوندد.

علی نظری‌جویباری در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال،‌ درباره وضعیت مسکن کرار گفت: پیگیری لازم را انجام می‌دهیم ولی متاسفانه مشکلاتی برای ما ایجاد شده و منتظریم تا هر چه سریع‌تر مشکل مسکن کرار را هم حل کنیم.

327a3f576296b38b6cd350d2c9158fed_XL

او در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که شهباززاده در آستانه جدایی از استقلال است، بیان کرد: درباره جدایی هر بازیکنی چه شهباززاده باشد چه هر بازیکن دیگر، آقای مظلومی تصمیم گیرنده است و ایشان باید نظر خود را اعلام کنند.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که شهباززاده بر اساس قراردادش می‌تواند هر وقت خواست از تیم جدا شود، گفت: در قرارداد این بازیکن آمده که در صورت دریافت پیشنهاد خارجی تا پیش از نیم‌فصل ابتدا باید سرمربی استقلال موافقت کند و سپس این بازیکن با پرداخت یک مبلغ مشخص می‌تواند از استقلال جدا شود. به همین دلیل باز هم باید بگویم که تصمیم گیرنده درباره این بازیکن و سایر بازیکنان آقای مظلومی است.

او در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به برنامه‌ریزی لیگ چیست، گفت: این که ملی‌پوشان به تیم‌هایشان دیر برمی‌گردند به ضرر تیم‌هایی است که تعداد زیادی ملی‌پوش دارند و به سود تیم‌هایی است که ملی‌پوشی ندارند. این مسئله به ما آسیب می‌زند و امیدواریم برای آن راه‌حلی پیدا شود.

ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.
دیدگاهی ارسال نشده است!